Pernenat Mars 30, 2020 201

Vonesa e mestruacioneve

Pershendetje per ju kam cikel jo te rregull qe nje vit vones 10/15 dit kam ber teste 3 dy me kan dal nje vi e plot edhe nje me pak vrehet kam dhimbjen ne fund te barkut dhe midis po ashtu edhe te gjoksit am kam edhe seleksione ngjyr kafe qka mundet me qen problemi jam shum ne merak kam ber analiza te gjendres trioide me kan dal nermale … po ashtu kam pas nje abort ne vitin 2017 nuk me eshte zhvillu veq deri 6 jav kam ber pastrim !!  1. avatar Anonim-7656

    Pershendetje, ju kam shkruar disa her ne faqen tuaj por si duket nuk po kuptoj diqka sepse nuk po I shoh me as komentet e mija as pergjigjjen tuaj , keshtu we vendos tju shkruaj ketu, dua te them qe ka 9 muaj qe dua te mbetem shtatezen por akoma nuk kam mbetur , dhe mos harroj ta permendi qe ciklin e kam te qrregullt, a mund te jet per kete ? Dhe nese po a mund te zgjas shum koh qe mos te mbetem shtatezen, te lutem shum tme thuash diqka sepse jam ber shum merak , te pershendes shum …

    1. avatar Anonim-7656

      Ju lutem tme tregon diqka ,sepse jam ber shum merak, qe 9 muaj provoj te mbetem shtatezen

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X