Pernenat 12 Janar, 2021 274

Vonesa e ciklit dhe shtazania

Pershendetje…. Ju lutem me ndihmoni sa do pak me dicka qe dini vet juve
Un jam nje vajze 20 vjecare por gjat kohes qe me kan ardhur periodat ne moshen 13-14 vjecare un i kam pas periodat me shum te crregullta ka raste qe nuk me vinin gati 2-3 muaj
Un ne muaj dhjetor kam qen pa cikel dhe kam kryer marrdhenie seksuale ca me ndodh tani e mund te kem ngel shtazane
Plus kam dhe pak fryerje barku nuk e di nga se me vjen…. ju lutem me ktheni nje pergjigje

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X