Pernenat 15 Korrik, 2021 0

voens ne te folir

Pershendetje jam nje nene qe kam nje goce 34 muajshe qe ka nje vones ne te folur. Vajza ka ndenjur shume mbi Ipad per shkak te kishteve qe kisha. Eshte femije shume i shkathet dhe me femijet loze ndjek urdhrat qe i jap. Jam e shqetesuar sepse me flet me fjale teke dhe jo me fjalor te zgjeruar. Ka disa fjale qe i thote ne anglish. Kohet e fundit i kam heq dhe mjetet teknologjike dhe po i flas shume. Ka filluar ndryshimin por prap kam shume merak. Deri ne cfare pike duhet te pres ta dergoj ne nje logoped. Shume faleminderit.


  1. Marsela Marku

    Eshte e rendesishme qe femijesh ti flasesh shume dhe te te shohe se si e perdor ti gojen per te folur Levizjet dmth kjo gje dmth fillohet qe me heret se ceshte vajza juaj dmth…do ishte me mire ta dergoje tek specialisti nese ta sugjeron dhe doktoresha e femijes

  2. Logopede Aurora Lushej

    Pershendetje, uroj te jeni mire. Nisur nga mosha e vajzes por edhe nga ato qe keni shkruar, ju lus te drejtoheni tek specialisti!

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X