Pernenat 16 Nëntor, 2021 0

Vjell qumeshtin

pershendetje. kam vajzen 2 muajshe. po i perdor qumesht formule nutriben innova 1 dhe ka tre dit qe e vjell. a duhet thjesht ti ndryshon qumeshtinapo eshte dicka shqetesuese?


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X