Pernenat 14 Maj, 2021 0

Vizat ne Greqi

pershendetje,sapo jam bere nene dhe doja te merrja nje mendim nga nenat e tjera qe mund te kene informacion ne lidhje me vizat per ne Greqi. i kam hedhur letrat para nje viti per bashkim familjar(bashkeshorti im jeton atje) por u pezulluan per shkak te mbylljes nga pandemia. gjate kesaj kohe sollem ne jete nje femije dhe dua te di siprocedohet tani sepse nuk kam asnje info nga institucionet perkatese.


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X