Pernenat 5 Nëntor, 2020 942

Vitaminat gjate shtatzanise

Çfarë vitaminash duhet të pijë një grua shtatëzanë që në fillim deri në 3 mujorin e saj dhe gjithashtu a duhet të hajë mjalt çdo ditë

  1. avatar Anonim-3787

    Vitamina prenatal dhe acid folik..mjalti eshte i mire ne cdo kohe,thjesht sduhet tepruar me sasine

  2. avatar Anonim-8428

    Po para shtatzanisë çfar lojrash pihen,ju lutem me ktheni përgjigje

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X