Pernenat 29 Maj, 2020 1502

Vezore Policistike

Do doja te dija eksperiencen e femrave qe kane pasur vezoren policistike dhe sa dhe si ka ndikuar ajo ne lidhje me shtatzanine , personalisht jam kuruar reth gjashte muaj , tani po tentoj per nje
shtatzani prej disa muajsh .


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X