Pernenat 1 Prill, 2021 0

Vezore policistike

Pershendetje!Pas nje vizite te gjinekologu rezultova qe kisha vezore policistike dhe me rekomandoi kirocomplex . A mund te me ndihmoni duke me thene se cila prej jush ka hasur nje rast te tille dhe pas sa kohe ka mbetue shtatzan. A keni ndiekur diet ushqimore ? Faleminderit

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X