Pernenat 6 Gusht, 2021 0

Veshtiresi ne te folur – 4 vjec

Pershendetje e dashur.

Dua te te pyes ne lidhje me tim bir, eshte 4-vjec dhe ende ka veshtiresi ne te folur. I ati eshte i huaj dhe ne shtepine tone fliten dy gjuhe + anglishtja ne videot qe sheh ne internet..

Pas nje operacioni per mish te huaj, filloi te fliste me teper, por akoma nuk eshte ne nivelin e duhur, pasi nuk di vjersha, fjalite nuk i zgjat shume, etj.

Ka disa muaj qe shkon ne kopesht.

Cfare mendon se mund ta pengoje per te folur?

Faleminderit nese pergjigjesh 😊


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X