Pernenat 20 Shtator, 2021 0

Veshtiresi ekonomike

Pershendetje te dashura nena jamnje nene nga nje fshat i lushnjes ne kushte te veshtira ekonomike kam dy femije te vegjel 1 vjec dhe 3 flejme 4 veta me nje krevat nuk esht as dopio per vete nuk pyes se flej dhe perdhe por me dhimsen femijet ju lutem kush ka ndonje krevat per femije per te dhuruar sepse nuk kam mundesi ta blej buri punon me dite ne ndertim jemi 8 veta ne familje falemunderit po me ndihmuat


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X