Pernenat 23 Shtator, 2021 0

Veshkat

Pershendetje kam vajzen 8javesh dhe mjeku me ka then se ne veshken e djatht ka uj cfar duet te bej ne ket rast cfar me keshilloni ju


  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje!Duhet te konsultoheni me nje nefropediater

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X