Pernenat 29 Qershor, 2021 0

Veshi

Vajza ime 6 muajshe ka dhimbje veshi ka 3 dite sot i kam mar nje ilac me pika OTIPAX po per moment e qeteso pastaj ve qan dhe e kap me dore , nuk ka a infekson as gje pak skuqe tha cfar mund i bej tjeter ?? Faleminderit 🌻


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X