Pernenat 16 Gusht, 2021 0

verza

Kam nipin sot beri 1 muajsh dhe ka akoma pak verzen ka ndonje problem dhe ai fle shum


  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje! Ikteri postnatal mund te zgjase deri ne 3 muaj( nuk di konkretisht sa jane vlerat e bilirubines qe t’iu jepja nje pergjigje sa me te sakte)
    Ju rekomandoj ekspozim ne diel( mbroji syte),gji cdo 2-3 h duke e zgjuar mos e ler bebin te fle me sh se 3 h

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X