Pernenat 19 Dhjetor, 2019 51

Verdheza tek bebet

Verdheza tek bebet sa zgjat pasi bebi im 2 muaj akoma si ka ikur verdheza …Nje pediate me rekomandoji mos ti jap me gji per 3 -4 dit dhe ti jap vec formul…..djali esht shum mir me peshen me te gjitha tani se di a ka ndonje rrezik per bebin apo jo qe verdheza po zgjat kaq shum


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X