Pernenat 5 Dhjetor, 2019 248

Vendbanim

Pershendetje .
Jam jasht teme por nqs ndonje nga ju di dicka te me thote.
Kerkoj te shperngulem ne tirane , dhe jam ne kerkim te nje banese tek Rruga Hasan Alla ,rruga e Elbasanit, aty rrotull .
Me cmim te arsyeshem qe ta perballoj..
Nese keni mundesi te me jepni ndonje info apo dini dicka .
Pasi jam dhe ne kerkim per cerdhe per vajzen , nqs dini dicka ndajeni me mua ju lutem…


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X