Pernenat 14 Qershor, 2021 0

Vaksinimi

Pershendetje, shpresoj qe jeni mire.
Jam ne javen e 27 te shtatzanis se pare, jetoj jasht Kosoves dhe mjekja me thot qe duhet te marr vaksinimin kunder covid 19. Sa eshte e preferushme se kam ndegju qe nuk ka vertetime per grat shtatzana. Kam frik se i bej dem bebit nese e marr dhe ne tjetren an kam frik nese i bej prap dem bebit nese nuk vaksinohem.
Faleminderit per kohen tuaj.
Rrespekte


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X