Pernenat 12 Dhjetor, 2019 457

Vaksine ne shtatzani

Pershendetje nena jam shtazan ne fillim te muajt 8 dhe jam me grupin e gjakut rh 0negativ dhe mjeku me rekomandoj me mar vakcinen rogham por une e kam refuzu pasi e kam mar pas lindjes se 1 mbas lindjes ma ka dhen mbrenda 24 orve por tash e kam refuzu se nuk po besoj te vakcinat


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X