Pernenat 11 Qershor, 2021 0

Vaksinat e bebit

Pershendetje, sapo kam bere vaksinen e 2 mujorit djalit dhe desha te di ka ndonje qetesues per dhimbjen sepse kompresat e ftohta nuk e qetesojne , madje e shqetesojne me shume.






Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar Identifikohu



Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X