Pernenat 27 Shtator, 2021 0

Vaksinat e bebit 4 muajsh

Pershendetje! Kisha nevoje per ndihmen e ndonjeres qe eshte ndodhur para meje ne kte situate.E kam beben thuajse 4 muajsh.i kam bere vaksinat e dy mujorit ne shqiperi,tani kam ardhe ne itali dhe nuk dua te kthehem me.si mund te procedoj per vaksinat,a mund te vazhdoj tja bej ketu pa dokument qendrimi? Theksoj qe pak kam qe kam ardhur,nuk e kam plotesuar 3 mujorshin e pasaportes.faleminderit


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X