Pernenat 13 Shtator, 2021 0

Vaksinat anti-covid dhe shtatzenia

Pershendetje, kisha nje pyetje per ju?
Deshiroj te mbes shtatzene por kam ber vaksinen para 4 dite, a ka ndonje rrezik nese mbes shtatzene?


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X