Pernenat 7 Tetor, 2021 0

Vaksinat

A ka vaksinat per 22 muajshe


  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje! 22 muajsh nuk ka vaksine, 24 muajsh eshte poliomielite dhe difteri, tetanoz,pertusis

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X