Pernenat 4 Nëntor, 2019 358

Vaksina per bebin 2 Muajsh

Pershendetje nena te dashura 🙂
uroj ti keni bebushat sa me mire.
Vajza ime para 2 ditesh beri 2 muajshe dhe tani ka vaksinen per te bere.
Doja te pyesja a ka problem qe tja bej pak me vone vaksinen apo sduhet te kaloj shume kohe? Dhe ju lutem cfare duhet te kesh me vete pervec librit te bebit?
Ju faleminderit


  1. avatar Anonim-3787

    Mund te shtyhet data e vaksinave por mire eshte te mos shtyhet shum sepse pastaj te shkon duke u shtyre vazhdimisht,duhet te kesh kartelen e vaksinave me vete,asgje tjeter.

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X