Pernenat 29 Gusht, 2021 0

Vaksina kunder Covid ne shtatzani

Perdhendetje deshta te pyes per vaksinen kunder Covid19 jam nje grua shtatzan kam 12 jav e 6 dit jetoj ne suedi dhe ktu mjekt me kan than me marr ket vaksin pas javes se 12 qka me rekomandoni ju me e marr apo jo a asht diqka e demshme per gra shtatzena?


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X