Pernenat 30 Mars, 2020 228

Vaksina e Milingjitit Ose e Lise se Dhenve

Pershendetje Dr.

Doja tju pyesja per Vaksinen e Milingjitit Ose e Lise se Dhembeve, te cilat nuk jane ne kalendarin e vaksinave, ka disa teori qe eshte mire te behen ! Disa te tjera jo ! Cfare mendimi keni rreth kesaj duhen bere apo seshte e nevojshme.

Shume faleminderit.


  1. avatar Anonim-2413

    ne te njejten dileme ndodhem edhe un.per me teper vendosa te ia beja ne mars por ja qe na zuri karantina.nuk jam ne tiran dhe vaksina blihet ne farmacite e medha. plus qe kam frik ta nxjerr djalin tek konsultori me virusin perkembesh

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X