Pernenat 13 Nëntor, 2019 280

Vaksina e gripit

Pershendetje
Jam nje vajze 25 vjece prej 3 muajsh tentoj per shtatzani por ende pa rezultat dhe sot jam ne diten e 4te periodave diten e hene date 11 shtatore bera vaksinen e gripit ? A duhet ta beja vaksinen ? A mund te tentoj un kete muaj per shtatzani , nese jo sa kohe duhet te pres ? , jam paciente qe ne femijeri kam vuajtur shum nga problemet respiratore? Flm nese me jepni nje pergjigje te shpejte.


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X