Pernenat 4 Nëntor, 2019 334

Vaksina e dy mujorit

Prsh nena . Sot bebi im kishte vaksinen e 2 mujorit . Cfare ti vendos tek vendi i vaksines qe mos ti enjtet ?


  1. avatar Anonim-3787

    Patatet jan te mira,i pret ne feta te holla dhe ja ve aty ku ka bere vaksinen,ja nderron cdo dy ore.

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X