Pernenat 16 Gusht, 2021 0

Vaksina e 4 mujorit

Prsh ,se shpejti kam per t ber vaksinen e 4 mujorit te djalit doja tu pyesja sepse jan 3 shpime dhe nj nga goja ,si keni vepruar per vaksinen i keni ber t gjitha shpimet nj dit apo i keni ndar 2 nga 2 me disa dit larg njera tjtr sepse kam frik mos ngarkohet djali shum me aq shum shpime brenda dites .

Ju falenderoj 😘


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X