Pernenat 30 Qershor, 2019 358

Vaksina e 1 vjecit

Pershendetje do doja nje informacion per vaksinen e 10 mujorshit dhe 1 vjecit pasi jane bashke dhe po mendoj tja bej vec e vec goces nje mendim I juaji do me bente pune
Faleminderit


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X