Pernenat 30 Shtator, 2021 0

Vaksina

Pershendetje 😊
Kam qe te premten i kam ber djalit vaksinen e 2vjecarit,normalisht ia kam mbajtur me kompresa sic me keshilloi doktoresha.. problemi qendron qe u be 5 dit sot djalit akoma i dhemb kemba nuk e leviz dhe kur e ndroj qan shum thot kemba ime dmth qe i dhemb.. akoma i rri e nxeht dhe e ka te fort vendin e vaksines.e cova dhe dje tek doktoresha skagje me tha por sme duket normale kaq shum dit mos ti qetsohet akoma… ju uroj gjith te mirat faleminderit


  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje! Efektet e vaksines jane deri ne 72 h pas aplikimit, femija mban mend dhimbjen qe ka perjetuar e ka frike ta vendose kemben, mqs vendi lokalisht eshte i forte Ju rekomandoj kompresa te ftohta

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X