Pernenat 5 Mars, 2021 0

Vaksina 1 vit

Pershendetje…doja informazion ne lidhje me vaksinen e 1 vjetorit… di qe jane 2 qe behet pneumokoku dhe MMR. Doja te dija nese mund te behen te dyja ne nje dite apo eshte me mire te behen vec e vec? Pastaj kam degjuar shpesh qe shume nena e shtyjne sa me shume berjen e vaksines MMR, ka ndonje arsye shkencore per kete?
Faleminderit paraprakisht.

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X