Pernenat 11 Qershor, 2021 0

Vajzes sime I kullon veshi

Vajza ime eshte 7 javeshe dhe ka dy dite qe kam vene re qe I kullon veshi I majte me se shumti gjate nates . Ajo nuk qan qe te them qe ka dhimbje . Edhe gjate dushit kam treguar kujdes qe te mos I futet uji ne vesh . Faleminderit 😃

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X