Pernenat 15 Nëntor, 2019 456

Vajza zgjohet habitshem, ju ka ndodhur?

Pershendetje nena kam një shqetësim të madh vajza ime dhe dy dite ben 3 muaj ka kaluar shum koh neper spitale ngase kishte probleme me shendet mirpo tash ka frig shum sa po e ze gjumi zgjohet duke e levizur shum duart habitshëm hap syt ndonjeher qan në gjum ju ka ndodhur juve?? Mua më duket jasht normales 😔


  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje! Keto reagime qe ben si pasoje e frikes nga trauma qe ka kaluar nga ekzaminimet apo injeksionet gjate shtrimit ne spital,ju rekomandoj ta mbani ne nje ambient te qete e te komunikoni shume me te.

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X