Pernenat 1 Gusht, 2020 187

Vajza nuk pi gji

Kam vajzen 4 muajshe dhe me ben shume naze per te pire gjirin.filloi qe 2 muajshe duke refuzuar,dhe arrij deri aty sa i jap per t pir vetem ne gjum.dhe kur e pranon pi vetem 5 minuta.me eshtw pakesuar dhe qumeshti.qumesht formule i jap vetem ne darke

  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje! Fakti qe pine rralle dhe nga pak ben qe sasia e qumeshtit te pakesohet, nese pine formulen do ja shtosh vaktet e saj kjo ne varesi te shtimit ne peshe qe ka bere vajza, nese edhe formulen e refuzon do i fillosh muhalebi per 4 muajsh

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X