Pernenat 29 Korrik, 2021 0

Vajza ime 2 muaj me fistull

Pershendetje te lutem anonim,
Vajza ime ka lindur me fistul ku e bon jashteqitjen prej atyhit dhe tani eshte 2 muaj.

A mundeni mem tregu sa ka me pas veshterisi deri ne operim pasi qe une jetoi jasht edhe ketu me kan than qe deri ne muajin e 7 ose 8 nuk e operojm e vajzes sa vjen me i veshtir tu jo bo per me bo nevojen,

kisha dasht ma shum mem tregu pasi qe skom ndi asniher per ket lloj?


  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje! Patjeter qe duhet te konsultoheni me nje kirurg infat( per femije)

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X