Pernenat 11 Qershor, 2021 0

Vajza e semure nuk do te haje

Kam vajzen 11 muajshe me temperature, dhe diarre nje jabe.
Ajo nuk deshiron qe te haje asgje,vetem ne gjirin tim do te rrije.
E kam vizitur dhe me ka dhene pediatri nje shurup dhe antibiotik pas buke.
Si te veproj sepse ajo nk do te haje?


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X