Pernenat 14 Nëntor, 2019 275

Vajza dy muajshe ka dy dite qe qan. Pse ndodh keshtu?

Pershendetje,kam vajzen 2 muajsh e gjysme dhe tani qe 2 3 dite ka filluar ne gjume te qajë, sa e ze gjumi mbas 15-20 minutash qanë jam e shqetesuar pse mund te ndodh keshtu??
Ju faleminderit!


  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje!
    Arsyet qe mund te qaje nje bebe ne kete moshe jane te ndryshme nuk ngopet, nga dhimbjet e barkut, apo ndonje semundje akute( dhimbje veshesh).

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X