Pernenat 13 Shtator, 2021 0

Vajza 5 muajshe

Pershendetje deshta te pys kam.vajzen 5 mujashe edhe kur e ve te fle ,fle pak edhe qan shum syt i ka te myllura vec qan sillet sa ne njeren ane sa ne tjetren ,dhe nuk pushon deri sa ta merrsh ne krah ta tundesh pak ka disa dit qe ndodh kjo gje se ka fjetur shum.mir mund ta di pse ndodh


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X