Pernenat 24 Shtator, 2020 8336

Ushqyerja

pershendetje te gjitheve! Kam djalin 8 muajsh dhe u be 2 jave qe nuk po han ushqim mire. Nuk I ka dal akoma asnje dhemb eshte vetem me gjoks. A mendoni se e ka nga dhembet kete ndryshim ne ushqim sepse me perpara ishte ndryshe hante cdo gje. Me peshen eshte gati 11 kg. Faleminderit


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X