Pernenat 9 Nëntor, 2021 0

Ushqyerja me qumesht formule

Pershendetje , kam nje bebushe 6 javeshe edhe e ushqej me qumesht formule, Por me pin shume shpesh cdo 1 ore ose 1 ore e gjys nga 90 ml mos ndoshta I jap pak per te pire edhe nuk ngopet dhe kerkon te pij kaq shpesh, sa duhet te pij nje femij 6 javesh??
Faleminderit


  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje! Sasia e qumeshtit ne muajin e 2 duhet te jete 110-120 ml cdo 3-4 h

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X