Pernenat 29 Korrik, 2021 0

ushqyerja me qumesht e bebit 3 javesh

Per sa kohe duhet ti japim qumesht me koka silikoni bebit

3 javesh deri tani pasi skap gjoksin ,

dhe pse del si kos i trash qumeshti nga goja kur vjell ndonjehre ?


  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje! Ju rekomandoj ti beni masazh kokave te gjoksit para ushqyerjes e ta vendosni bebin direkte ( pa koka silikoni)… ajo qe ju nxjerr edhe teprice( kujdes edhenga ndryshimet e temperaturave)

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X