Pernenat 29 Korrik, 2021 0

Ushqyerja me gji ne javet e para te bebit

Pershendetje,
Bebi im eshte 1 javesh dhe nganjehere me duket sikur nuk ngopet. Si duhet te ushqehet nje bebe e posalindur.
Theksoj se jam nene gjidhenese


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X