Pernenat 8 Dhjetor, 2019 410

Ushqyerja me gji

Ju lutem nena me ndihmoni ☹ kam vajzen 3 muajshe e ushqej vetem me qumesht gjiri , por qe nga termeti me ka ikur qumeshti kam shum shum pak dhe bebi im vetem qan nuk pranon qumesht tjeter , kam provuar tgjitha llojet e formules nuk i do , as bineronin nuk e do , as me lug e shiring , nuk di cfare te bej se ka filluar te dobesohet . 😐☹☹


  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje!
    Gjendja emocionale e nenes ndikon ne sasine dhe cilesine e qumeshtit.
    Vaktit qe ke provuar lloje te ndryshme te shurupeve dhe me te gjitha menyrat e dhenies, ju rekomandoj te beni nje peshe per te pare sa ka qene shtesa.

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X