Pernenat 27 Shtator, 2021 0

Ushqyerja e teper e femijes

Pershendtje

Une Jam LIridona Gojani jetoj ne France dhe kam vajzen 19 muajshe problemi im me të per momentin eshte se gjate dites ajo ka qene e ushqyer shume mire 3 here ne dite Dhe ushqehet me smoka dhe shtapiqa Mbas bukes Ushqimi i fundit ka qene rreth ores 7. Por ajo gjate nates qohet dhe konsimon edhe qumshtin me bibiron 2-3 cuclla nga 210 ml e pet moshen qe ajo ka Pasi diten ushqehet mire ngel problemi mes ushqehet edhe naten shume me qumsht nuk di si tja beje. Tja largoj qumshtin naten nga dhoma .
Ju Faleminderit pres pergjigjen nga ju .


  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje! Ju rekomandoj te konsumoje 5 vakte( 3 vakte kryesore dhe 2 vakte te vogla) , gjithashtu Ju rekomandoj para gjumit ti jepni nje biberon me qumesht, gjate nates kur zgjohet filloni ta mesoni ti jepni uje

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X