Pernenat 16 Shtator, 2021 0

Ushqyerja e femijes 9 muajsh

Vajza qan sa sheh lugen e ushqimit nuk deshiron te haj eshte 9 muajshe e gjysem dhe nuk i ka dal asnje dhemb besoj se mund te kete dhe kte siklet pasi ska asnje shenje… qan shpesh sa te degjoj zera te ngritur dhe vetem deshiron qetesi ne shpatullen time gjat gjithe kohes ..mund te kete dhe dhimbje barku ndoshta ose intolerance ne ushqim se di …dhe dicka nuk e kam me gji me ka ikur kur beri goca 6 muaj .


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X