Pernenat 25 Janar, 2022 0

Ushqyerja e femijes 17 muajsh

Vajza 17 muajshe nk I pëlqen ushqimi me copa dhe nk pi uj gati fare, me pahir I jap. Mund ti sjelli ndonjë problem?


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X