Pernenat 8 Dhjetor, 2021 0

Ushqyerja e femijes 1 vjec

Pershendetje shpresoj se jeni mir dashta me ju pyt rreth vajzes time eshte 1 vjeq por ende ska filluar si femijet e tjer te ushqehet nje dit do te ushqehet shum mir diten tjeter vetem qumesht dhe du mem tregu a esht e vertet se nese pin shum qumesht esht e demshme per vajzen!? Shpresoj tkaloni mir.


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X