Pernenat 4 Nëntor, 2019 211

Ushqyerja e bebit

Pershendetje!
E kam lindur djalin me peshe 3.800 gram dhe per 3 javet e para te jetes i dhash dhe qumesht formule qe me pas pediatri me tha tia nderpres!
Bera sic me thane dhe tani qe djali eshte 2 muaj e gjysme ..nuk fle shume gjat dites dhe do te rrije gjat gjithe kohes ne gjoks ..e shoh se nuk arrij qe ta ngop tani por dhe kam pak frike ti filloj perseri qumeshtin formule pasi ai peshon 7kg.
Ju lutem me ndihmoni me eksperiencat tuaja.
Ti keni mire bebat ❤❤❤❤❤❤❤❤❤


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X