Pernenat 8 Mars, 2021 0

Ushqyerja e bebit me qumesht

Hallo Faleminderit nese me pergjigjeni sa her ne dit eshte mir te pi nje beb deri ne mujin e 3 dhe sa ml ne dit


  1. avatar Anonim-7465

    Aq her sa kerkon bebi dhe sa ml do une kur kam pasur vajzen 3 muajshe i kam perdorur aptamil cdo 3 ore nga 120ml..por varet nga femija .ta kesh me jete bebin

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X