Pernenat 10 Qershor, 2021 0

Ushqyerja e bebit

Prsh kam bebin 50 ditesh dhe po pi rreth 120 ml formul ne vakt dhe pastaj flen 3-4 ore ose dhe me shum. Kam frik mos pi me teper seq duhet tlutem cfare mund te me thuash per kte rast


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X