Pernenat 23 Shtator, 2021 0

Ushqyerja e bebit 6 muajsh

Pershendetje
Sa here ne dite duhet te haje nje bebe 6 muajshe ?


  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje! Nese eshte me gji , atehere gjirin pa orar e 2 vakte ushqim ( frutat dhe supen me perime)
    Nese eshte me formule 4 here formule 180-200 ml dhe 2-3 vakte ushqim ( fruta, perimet supe, muhalebi)

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X